Berrak Banu Tarım

Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni
Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni
Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni

Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, mastırını İngiltere’de Salford Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 7 yıl boyunca çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra; 2008 yılında Reiki ile başlayan kişisel gelişim alanındaki yolculuğu beden, ruh ve zihin bütünlüğüyle ilgili holistik çalışmalara ilgisini arttırmıştır.

Yaptığı araştırmalar sonucunda Dönüşümsel Nefes ile tanışmasıyla, yaşamındaki değişimler devam ederken; Access Consciousness ile bilinçli ve an’da yaşamanın önemini deneyimlemiştir. Bu deneyimlerle birlikte; yaşamımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için neyi algılayabilirim, bilebilirim ve olabilirim sorusundan yola çıkarak; yurt içi ve yurt dışındaki sayısız eğitimlerle Dönüşümsel Nefes terapisti, Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni, Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni, Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni olmuştur.

Kendisindeki bu değişimleri, danışanlarının da yaşaması ve onların da kendi yaşamlarında daha fazla berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmaları için eğitimler, seminerler ve seanslar vermeye devam etmektedir.

Berrak Banu Tarım  :  0532 651 90 51
                          berrak@baskanelermumkun.com
                          http://www.baskanelermumkun.com/

 

seo outsourcing