Ebru Şener

1971 İstanbul doğumluyum, Mimar Sinan Üniversitesinde İstatistik bölümünü bitirdim. Daha sonra Marmara Üniversitesinde MBA yaptım. Yirmi yıllık kurumsal kariyer hayatım inşaat sektöründe pazarlama alanında geçti. Hayatıma “akılda kalacak, adapte edilebilir ve uygulanabilir” deneyimler kazandıran 20 yıl….

Herkesin bir hikâyesi var;

Bir kısmı bir yaşam sınavından sonra yeter demiş başlamış,

Bir kısmı kariyerine yeter demiş başlamış…

Bende İş dünyasının kurumsal hayatın tam içinde, gayet sol beyinli bir çalışanım sonuçta. Kurumsal hayatın sabah erken kalkmalarını, mesaiye yetişme stresini,  koltuk  kavgalarını, seni hayatından bezdiren mobbingli günlerini, işten atılmaları,  krizlerini,  yıllarca sıfır zamla çalışmanın ne demek olduğunu, yüzüne gülüp  arkandan kuyunu  kazan  mesai arkadaşlarını, adamına göre ücret verilmesini… Daha nice nicelerini  yaşadım ve  yaşıyorum da……

Biliyorum ki her ne oluyorsa etrafımda bunu çeken kendimden başkası değil, bunu fark  edip yoluma devam ettiğim zaman, hayatımın nasıl dönüştüğünü ve çevremde sorun diye  düşündüğüm her şeyin bir anda anlamsız hale geldiğini görüyorum. Bütün bunları  yaşadığım dönemlerde;  nasıl ve ne şekilde olduysa bir tarafımdan bilinmez bir şekilde bu tarafa çekildi.

Şifacısın sen dediler!

Tesadüfler beni Serafim Blueprint ile tanıştırdı. İyi ki de tanıştırmış.

ThetaHealing ise Serafim ile çalışmaya başladığımın hemen sonrasında karşıma çıktı.

Önce kendim için aldım eğitimleri, çok sevdim, çok faydasını gördüm. Yaşadığım her andaki olayı bilinçaltı değiştirme ile anda ve kalıcı olarak değiştirebiliyorum. Yakın çevreme yaptığım seanslardan da olumlu geri dönüşler almaya başladıkça bu iki sitemi de ihtiyacı olanların hayrına kullanma zamanım geldi dedim. Şu an bu iki sisteminde hem uygulayıcısı hem de eğitmeni olarak hayatıma devam ediyorum.

Beni heyecanlandıran ve daima yeni kalmamı sağlayan işlerin peşinden koşmayı seviyorum.

Amacım, yeniliklerimi, heyecanlarımı, sıra dışılığımı paylaşabilmek ve bunları bana yüreğini açanlarla birlikte yapmak.

Hayatı rastlantısallıklarla bir araya gelen insanların, ortak bir başarı için çaba harcadığı ve yine bu rastlantısallıklarla da dostluklar kazandığı bir yaşam yansıması olarak görüyorum.

Kim bilir belki yolum bir gün size de rastlayabilir?

http://www.istebenkendim.com/

seo outsourcing