Naz Atmaca

Naz  ATMACA Yaşam Koçu – Usui Reiki ve Kundalini Reiki Master.
Öğrenimime İstanbul  Üniversitesi  Sosyoloji bölümünde devam etmekteyim. Çok uzun yıllardan beri kişisel gelişime ilgim nedeniyle birçok seminerler ve eğitimlere katıldım. Profesyonel anlamda İstanbul Bilgi Üniversitesi, Çağlar Çabuk’ tan Yaşam Koçluğu Eğitimini aldıktan sonra, Yasam Koçu, Berna Özcan Demir ve Enis Çelenk Reiki Uyumlanmalarından sonra Usui Reiki ve Kundalini Reiki Master olarak çalışmaktayım.  Ayrıca  Svagito Liebermeister’den Sevginin Kökleri ve Aile Dizimi Eğimi, Berna Özcan Demir’ den Numeroloji Uzmanlığı Analizi Eğitimi, Işık Elçi’ den Rüya Analizi Eğitimi,  Erdal Erzincan Müzik Merkezinde uzun yıllar müzik eğitimi,  Ka-der Derneği bünyesinde çok sayıda eğitimler, (bunlardan bazıları,  Toplumsal Cinsiyet,  Sosyal Etki ve ikna, Rekabet ve Kıskançlık,  Etkili İletişim ve Beden Dili)  Yine Ka-der Derneği bünyesinde  bir çok  sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım. Halen çok sayıda kişisel gelişim alanında almakta olduğum eğitimler ve seminer programları  devam etmekte.  Yasam Koçluğu ve Reiki Master’ lığının dışında,  bir çok kurum, kuruluş,  belediye, vakıf ve derneklerde Yaşam Farkındalık  Semineri “AN” ve Yasam Farkındalık ‘’AN’’ İnteraktif  Çalışmaları, Liderlik Yolunda Başarının Anahtarı Semineri, ayrıca Sivas İş Dünyası dergisinde makaleler yazarak ile bu yolculuğa  devam etmekteyim.

Kısacası ben bir yolcuyum… Bir tarafım müzisyen ve şair, bir tarafım siyasetle iç içe, bir tarafım alabildiğine tasavvuf yolunda idi… Yol beni öyle farklı noktalara götürdü ki bazen ben bile şaşırdım kaldım bu yolculukta, rüzgarda savrulan yaprak misali yolumu şaşırdığım, nereye gitmem gerektiğini bilemediğim anlar olmuştur. Güzel olan şu ki, o anların benim hayatımın dönüm noktası, değişimi, dönüşümü, farkındalığı bana getiren birer mucize olmasıydı. O zor anlarda, hayatımın altüst olduğu anların getirdiği farkındalıkla, Karşılaştığım engelleri atlamak, sorunları çözmek için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğumun farkına vardım!
Ve şimdi bu farkındalıkla sizlerinde kendi kaynakları keşfetmeniz, gerçek potansiyelinizi fark etmeniz için bir süreliğine her hangi bir ön yargıda bulunmadan, size ayna tutarak, sizin gerçekliğiniz ışığında sizi, size fark ettirerek, resme büyük bakmanızı sağlayarak, size yol arkadaşlığı yapacağım,

Şu an yaşamış olduğunuz bir hayat ve birde yaşamak istediğiniz,  hayalini kurduğunuz bir hayat var.
Gerçekten yaşamak istediğiniz, hayalini kurduğunuz, o güzel hayata kendinizi layık görüyor musunuz?

Hayatın bütününde Daha güzel bir hayat yaşamayı hak ettiğinizi düşünüyor musunuz?

Çünkü, hayat tek bir etaptan oluşmuyor, yani biz hayatı sadece iş olarak yaşamıyoruz, ya da sadece ailemizle beraber geçirmiyoruz. Her bir alanda farklı kimliklerimiz var. Aile hayatı içinde başka, sokakta başka, iş hayatı içinde başka kimliklere sahibiz. Tüm bunların ötesinde birde atalardan bize aktarılan, bitmemiş yarım kalmış psikolojik miras var… İşte bu bütünlük içinde başarıyı, mutluluğu, huzuru ve doyumu yakalamak istiyorsanız, cevabınız evet ise, buyurun yolculuk başlasın.
durnaz-atmaca@hotmail.com
www.nazatmaca.com

seo outsourcing