Selin Sertel

CoachPro – Profesyonel Koçluk Sertifkasyon Programı, dünyada kabul edilmiş en hızlı terapi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi temeline dayanmaktadır. Bu nedenle koçluk eğitimi de hızlı ve çözüm odaklıdır. ICF sertifikasyon kriterlerini en kısa sürede karşılayan ve en uygun bütçeli Türkiye’deki tek temel koçluk eğitimidir.

İki modülden oluşmaktadır;

Profesyonel Koçluğun Temelleri – 1. Modül : Üç tam gün eğitim, Koçluk Çemberi buluşması, ödevler, kayıtlı bireysel koçluk uygulamaları içerir.

Başarıyla tamamlayan katılımcılar, ICF (International Coach Federation – Uluslararası Koç Federasyonu) tarafından onaylı uluslararası geçerliliği  olan ACSTH( Accredited Coach Spesific Training Hours – Akredite Koçluğa Özel Eğitim) sertifikası almaya hak kazanırlar.

Bilişsel Davranışçı Koçluk – 2. Modül: Kişiye özel yönelim envanteri uygulaması, üç tam gün eğitim, Koçluk Çemberi buluşması, modüller arası ödevler, kayıtlı bireysel koçluk uygulamaları içerir.

ICF tarafından CCE (Continuing Coach Education – Süregelen Koç Öğrenimi) statüsünde onaylıdır. Başarıyla tamamlayan katılımcılar, ICF’e Üye Koç olmaya hak kazanırlar.

İletişim : elif.bilgili@coachpro.info.tr

Tel: 0216 411 5284                         Cep: 0541 908 1973, 0533 684 77 80

Katılım ücreti ;

1.modül – 1850 TL (KDV hariç)‘dir.

2.modül – 2250 TL (KDV hariç)‘dir (ön koşul : 1. modül)

Her iki modüle katılım halinde %12 indirim imkanı ile toplam ücret 3600 TL’dir.

  • Bonus banka kartlarına 4 taksit yapılabilir.
  • Ön Kayıt ücreti 250 TL’dir.

Banka Bilgileri:  Garanti Bankası  391 – 6647189 ATAŞEHİR

Elif Bilgili TR03 0006 2000 3910 0006 6471 89 

  1. Modül – Profesyonel Koçluğun Temelleri

‘Bu program seni, öncelikle kendin için kullanabileceğin yöntemlerle tanıştırıyor! Bu modül sayesinde kendine bir koç gibi bakmayı öğreneceksin. Yaşamın inişli çıkışlı doğasından keyif alabilmeyi, inişlerde de bütünü görebilmeyi deneyeceksin. Kendini daha da yakından tanımaya çalışıp, çözüm üretebilmenin yollarını araştıracaksın. Bunları yapabilmek için gücünü keşfetmen üzerine yoğunlaşıp, kendi gücünü nerelerde tıkadığını konuşacağız. Yaşam alanlarına ve bu alanlarda nasıl yaşadığına birlikte bakacağız. Bu öğrendiklerinle daha tatmin olduğun ve canlılığının arttığı bir yaşam yaratmak üzere harekete geçecek, diğerlerinin de bunu yapabilmesine destek olacaksın.’

  1. Modül – Bilişsel Davranışçı Koçluk

Durum-Düşünce-Duygu-Davranış Bağlantısında Koçluk!

‘Gerçek farkındalık, bu dörtlünün birbirleriyle nasıl bir etkileşim halinde olduğuna dayanır. Bu bağlantı, Bilişsel Davranışçı Koçluğun temel odağıdır. Kişi hedefi doğrultusunda ilerlerken, bu programda Koç olarak sen onun hedefini, uyumsuz davranışını, düşüncelerini ve duygularını birlikte araştıracaksın. İlk önce o kişinin otomatik düşüncelerini ortaya çıkaracaksın. Her birini farkındalık alanına getirip, onunla birlikte değiştireceksin. Senin koçluğun koçluk alan kişiyi, düşünen kişi, düşüncelerin akışını izleyen kişi, büyük resmini görerek kendi çözümlerini üretebilen kişi olma yolunda destekleyecek. Koçluk ilişkiniz onu yaşamının her alanında istediği kişiye dönüştürecek.’

seo outsourcing