Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Çalışması – Cihangir Akademi

Başlangıç Tarihi: 2017-05-28 13:00

Geçmişteki olayları travma haline getiren ve onu bu şekilde hatırlayan bizleriz. Aile sistemi terapisi ile belki de hiç bilmediğiniz aile dinamiklerini keşfedip anlayışınızı geliştirebilirsiniz… Bu özgürlüğe giden yoldur.

Aile Sistemleri Terapileri,  nesiller arasındaki ilişki ve bağlara dayalı terapi uygulamalardır. Alman psikolog ve teolog Bert Hellinger tarafından geliştirilmiş olan yoğun grup çalışmasının amacı insanlar arasındaki gerginlikleri çözümlemektir. Günümüzde bir çok psikolog, psikiyatr ve terapist tarafından uygulanmaktadır. Deniz Öztaş, Ralph Willmann ve Svagito Liebermaster tarafından aile ve organizasyon sistem terapisi uygulamasını eril ve dişil enerjilerini birleştirerek uygulamaktadır.

Kimler Aile Sistemi Terapisi Seansına Katılabilir?

Hayatın herhangi bir şekilde bir sıkıntı yaşayanlar, ilişki, para, sağlık problemleri, iş ve şirket problemleri olanlar. Hiç bir probleminiz yoksa bile katılımcı olarak gelmek hayata bakış açınızı geliştirecek ve sizin de yaşadığınız benzer durumlara tanıklık edip şifalanma ihtimalinizi doğuracaktır.

Kişisel olarak kendi taşıdığımız yükler dışında, savaş, cinayet, depresyon, intihar, kürtaj, kan davaları, göç, kayıplar gibi çeşitli travmalar nedeni ile oluşmuş, ailemizden gelen, bildiğimiz ya da bilmediğimiz yükler de hayatımızı etkilemektedir. Organizasyon Sistemi Terapisi ile kişi içinde bulunduğu aile, iş sistemini ve tıkanıklıkların çözümünü görme fırsatı bulmaktadır.

Deniz Öztaş – Aile Sistemi Terapisi