Sevginin Beş Halkası Workshop – İstanbul

Başlangıç Tarihi: 2018-04-19 19:00

Aile, İlişkiler, Aşk, Sağlık, Duygular, Para, Kariyer!
Hangilerinde probleminiz var?

1. Halka: 19 Nisan
• Çocukluk Evresi – Hayata merhaba dediğimiz an ve çocukluğumuz hayatımızın geneline etki eder. Anne ve baba ile olan ilişkimiz…

2. Halka: 3 Mayıs
• Ergenlikten Yetişkinliğe Geçiş – Çevremizde gördüğümüz bir çok insanın içinde büyümemiş bir çocuk ve/veya ergen bulunur. İçsel parçalarının keşfi ile gerçek anlamda yetişkinliğe adım atmak için gerekenler…

3. Halka: 17 Mayıs
• Ebeveynlik/Olgunluk Evresi – Atalarımızdan aldığımızı kime veya neye veriyoruz? Para, kariyer ve sağlık… Hepsi aile ile ilgilidir.

4. Halka: 31 Mayıs
• Atalarımız ve Köklerimiz – Sistemik bakış açısını anlamak… Köklerimiz ile ilişkimiz nasıl? Hangi kaynaklara sahibiz? Hedeflerimize koşarken kaynaklarımızdan tam anlamıyla yararlanabiliyor muyuz?

5. Halka: 7 Haziran
• Aile Sistemi ve ötesi… – Gördüğümüz her şey sistemlerden oluşur; aile sisteminin ötesindeki sistemler ile ilişkilerimiz nasıl?

Her halkada grup halinde bireysel ilişkilerimizi keşfederken, ihtiyaç duyulan bir konuda her katılımcının bir aile sistemi çalışması hakkı bulunur. Kapalı bir grupla yapılacak çalışmalarda grup sinerjisi ile güvenli bir alan sağlanmış olacaktır. Farkındalığımız artarken, tüm problemlerimize farklı bir bakış açısı kazanıp özgürleşmek mümkün.

Hayata gelmemize vesile olan anne-babamızdan gelen sevgi akışında bir kesinti varsa, hayatımız akışında tıkanıklıklar yaşayabiliriz: Hayata olan güvenimiz, sevgimiz, para akışı, ilişkilerimiz veya sağlığımız etkilenebilir. Bert Hellinger’in bugünkü haline gelmesine katkı sağladığı Aile Sistemleri Çalışması ışığında sevginin beş halkasını irdelerken, aile dinamiklerine ve taşıdığımız inançlara bakacağız. Bu dünyada sevgi almaya başlayacağımız sevgi, ruhani boyutta anlayışımızı derinleştirecektir.
Artık sürücü koltuğuna geçmeye ne dersiniz?

Aile Sistemi Açılımı ile (Family Constellation-Bert Hellinger) ile sentezlenmiş sıra dışı, interaktif atölye çalışması için lütfen kayıt yaptırınız.

Ücret:
200 TL x 5 = 1000 TL
Ön Ödeme ile 800 TL (KDV Dahil)

İletişim:
Stüdyo Bir İstanbul
Tel : 0(506) 512 43 19
E-mail: studyobiristanbul@gmail.com