ThetaHealing® Dig Deeper – Daha Derin Kazma Teknikleri Semineri

Başlangıç Tarihi: 2018-10-20 10:00

Theta Healing® seanslarının en temel tekniklerinden biri olan “kazma çalışması” konusunda tam yeterli, güvenli ve uzman olmanızı sağlamak için hazırlanmış bir çalışmadır.
Kazma çalışmasının mantığı, kısa yolları, tiyoları, kendi kendine kazma, genetik hastalıklar/durumlar da kazma , geçmiş seviyelerde kazma tekniklerinin yanısıra kazma konusunda uygulayıcıları bambaşka ve geniş bakış açılarına açan erdemler ve detayları .

Süre : 2 gün 
Ön koşullar : Basic DNA ve Advanced DNA

Theta Healing® tekniği ile , sorunlarımızın temeline inmek, uygulayıcıları öğretilen kazma çalışması sayesinde müthiş olur.
Kullanılan öykülemeli yaklaşım tekniği, bizi zorlayan, kısıtlayan bilinçaltımızın derin ve ulaşılması güç yerlerini kolayca keşfetmemizi sağlar.
Daha sonra Theta Healing® tekniğinin , koşulsuz sevgi , inanç çalışması ve his yüklemeleri yapılarak bunlar temizlenir.
Bu seminer Theta Healing® uygulayıcılarına, kazma tekniği konusunda kendine güvenlerini sağlamlaştırma ve tam topraklama ile ilgili ipuçları ve yöntemler öğretir; böylece danışanlarınızın kök inançlarını bulma konusunda hızınız ve verimliliğiniz artar.
Eğer problemin kalbini ve kökünü başarılı olarak tanımlayamazsak, hangi kök inancı değiştireceğimizi bilemeyiz. Bu durum yapılan değişikliklerin geçici olmasına ve olumsuz inanç sistemlerinin şifayı engellemesine sebep olur .
Bu seminer, danışanlarınızın yaşamlarını ve kendi davranışlarını anlamasına yardım etme gücünüzü arttıracak; daha sonra şifalanma için yapılan değişimler ve yüklemelerle , seansın sonunda dengeye, hafifliğe ve şifaya ulaşmalarını sağlayacaktır

Eğitmen: Şule Y. Günel

Başvuru
Watsap:5545637621