Hakkında

Kendini Keşfet Atölyesi, Gelişen Düşünceler Danışmanlığı firmasının markasıdır. Bu marka, bireysel eğitim için bir ortam sağlarken, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır.
Kendini Keşfet Atölyesi’nde içeriden veya dışarıdan birçok eğitmen eğitimleri ile katkıda bulunmaktadır. Kendini Keşfet Atölyesi ile ilgili duyuruları aynı zamanda Facebook ve Linked-in sayfalarından takip edebilirsiniz.

Gelişen Düşünceler Danışmanlık firması kurucuları Sayın Yasemin Sungur, Can Sungur, Deniz Öztaş ve Okan Aksoylu firmanın kuruluşunda çok değerli katkılarda bulunmuş ve daha sonra kendi istekleri ile kendi özel projelerine devam ederek şirket hisselerini Deniz Öztaş’a devretmişlerdir. Sayın Yasemin Sungur’un bir projesi olarak ortaya çıkan Gelişen Düşünceler ve Gelişen Düşünceler Kulübü markalarının 2014 yılı itibariyle Gelişen Düşünceler Danışmanlık firması ile bir ilgisi kalmamış, Facebook Gelişen Düşünceler sayfası Yasemin Sungur tarafından yönetilmektedir. Firmanın kuruluşundaki emeklerinden dolayı Sayın Yasemin Sungur, Can Sungur ve Okan Aksoylu’ya sevgi ve saygılarımızı iletiriz.

Kendini Keşfet Atölyesi ile siz de kendinizi keşfedin!

seo outsourcing